top of page

Książki

Bettman_Technologiczne_magnolie_DUZY.jpg

Moja pierwsza książka adresowana jest przede wszystkim do osób, które się wahają: wejść czy nie wejść w nowe technologie? Ale do czytania zachęcam również osoby, które funkcjonują już w świecie biznesu i technologii, ale poszukują pomostu między oszałamiającym tempem jego zmian i przywództwem. 

 

Książka ma formę rozmowy. Prowadzi ją ze mną Paweł Oksanowicz, dziennikarz i pisarz, który, zadając pytania, sięga do zakamarków moich doświadczeń i przekonań, wzbogacając je o swoją wiedzę o odpowiedzialnym biznesie w dobie rewolucji 4.0.

​Do współtworzenia książki zaprosiłam także gości. Zależało mi na pokazaniu szerszej perspektywy, innej niż moja, wynikająca z praktyki biznesu. Oto pięć osób – uznanych ekspertek i ekspertów, swoją działalnością zawodową przyczyniających się do lepszego pojmowania zjawisk transformacji cyfrowej oraz rozwoju ludzi i organizacji – występuje na kartach książki, by wzmocnić jej przekaz.

 

Tak więc, drogie czytelniczki, drodzy czytelnicy, ruszajcie w drogę w poszukiwaniu Waszych technologicznych magnolii! Niech samo ich odkrywanie będzie ciekawym doświadczeniem, a wraz z porzuceniem uprzedzeń i stereotypów związanych z technologiami, niech rozkwitnie w Was moc do świadomego zmieniania świata na lepsze z ich wykorzystaniem.          

bottom of page