top of page

Wydarzenia

Również 21.10, o godzinie 17:00 widzimy się w gdańskim Olivia Garden na spotkaniu organizowanym przez O4Flow. Rejestracja w linku: shorturl.at/jrvSW Do zobaczenia!

3 O4.jpg

Jesień zwyczajowo obfituje w konferencje. W tym roku mój kalendarz wzbogacają dodatkowo spotkania autorskie - mam nadzieję, że się na którymś zobaczymy?

 

21.10 o godz. 13:30 wraz z Pawłem Oksanowiczem porozmawiamy o książce podczas Europejskiego Forum Nowych Idei EFNI.

2 EFNI.jpg

Zapraszam do odsłuchania rozmowy z Małgorzatą Bonikowską dla THINKTANK: shorturl.at/nAEN6 

1 Book Talk 14.10.2021.jpg

Wspaniałe spotkanie w Villi Poranek - dziękuję Oldze Grygier-Siddons za zaproszenie i moderację, a wszystkim uczestniczkom i uczestnikom za zaangażowanie i żywą dyskusję! 

event.jpg
CSR w praktyce.png

W piątek, w Poznaniu, odbędzie się konferencja #CSRwpraktyce. Praktycy i pasjonaci CSR oraz wdrażania Celów Zrównoważonego Rozwoju ONZ będą dzielić się swoimi doświadczeniami i inspiracjami. O 16:05 wraz ze współautorem, Pawłem Oksanowiczem, porozmawiamy o mojej książce w tym właśnie kontekście. Zapraszam do udziału!

Możliwość dołączenia także zdalnie: https://csrwpraktyce.pl/

Wydawca "Technologicznych magnolii" - Wydawnictwo Naukowe PWN - opublikowało rozmowę ko-autorów. Zapraszamy! 

Zrzut ekranu 2021-08-30 125624.png

Zapraszamy na webinar Klubu SheXO by #Deloitte, który odbędzie się  31.09.2021 o godzinie 10:00. Wraz z Pawłem Oksanowiczem, dziennikarzem, pisarzem, współautorem książki, porozmawiamy m.in. o tym, w jaki sposób nowoczesne technologie redefiniują człowieka, o wpływie technologii na modele biznesowe przyszłości i powstawanie nowych zawodów, o zarządzaniu i sensie przywództwa w dobie cyfryzacji.

Rejestracja

bottom of page